Makrosoft
Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Referanslar Sipariş İletişim
Facebook'ta takip edin! Twitter'da takip edin! Türkçe English
MAKROSOFT KURUMSAL

> Hakkımızda

Makrosoft Yazılım 1999 yılında Kayseri de kurulmuştur; Bilgisayar ve Yazılım sektörün de ki geçmişimiz 1987 yılına, yani bilgisayarın Türkiye’ye geldiği ilk yıllara dayanmaktadır; bu 12 yıllık dönemde yazılım ve donanım alanında çeşitli faaliyetlerden sonra 19.07.1999 tarihinde aldığımız kesin karar ile Makrosoft Yazılım adı ile sadece sektörel yazılımlar üzerine çalışmaya başladık.

İlk yıllarda Ankara da Damla Yüksek Teknoloji Ltd. Şti. firmasında çalışan 2 yazılımcı ve Kayseri de bulunan bir pazarlama eğitim ve destek elamanı olmak üzere 3 kişi olarak başladığımız serüveni şimdi ortak çalıştığımız ve Ankara’da ODTÜ Teknoparkta bulunan Yazar Yazılım Ltd. Şti. Yazılım firmamızda 3 kişi, Kayseri de bulunan merkezimizde ise biri web diğeri sektörel yazılım yapmak üzere oluşturulan yazılım departmanında çalışan 2 kişi ve pazarlama ve destek departmanında 3 kişilik bir ekip olmak üzere 8 kişilik profesyonel bir kadro ile maksimum hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Ürün portföyümüzde ise öncelikle kuruluşumuzdan bu yana satış, kurulum, eğitim ve desteğini vermekte olduğumuz ArtPen 1.2 PVC Kapı ve Pencere Üretim Programı ve onunla entegre çalışan ve minimum fire ile kesim ölçüsü raporları alınabilecek ArtPen 1.2 Profil Optimizasyon Programı ile Isıcam Cam Optimizasyon Programı, Panjur Üretim ve Teklif Programı, Cam Balkon Üretim ve Teklif Programı ve yeni piyasaya sürdüğümüz, gerek çizim yeteneği ve gerekse fonksiyonelliği ile Türkiye’de alternatifinin olmadığını düşündüğümüz ArtPen 2.0 PVC Kapı ve Pencere Üretim Programı ile birlikte şuan portföyümüzde PVC, Cam ve Panjur sektörüne hitap eden 6 ad sektörel yazılım mevcuttur.

> Vizyonumuz

Türkiye’nin nadide 30, yurt dışında ise 8 adet olmak üzere toplam 38 adet  PVC Kapı ve Pencere Profili üreten firmasının yurt için ve yurt dışı bayilerine program vermekteyiz; Yurt içinde 4500, yurt dışında 500 olmak üzere toplam 5000 civarında kullanıcımıza azim ve inançla Türkiye’nin en kaliteli hizmetini ve desteğini verdiğimize inanıyoruz.

Makrosoft, İSO Kalitesinde çalışma sistemine sahip yazılım sektörünün en büyük firmalarından biridir, kuruluşumuzun 10.yılı olması hasebi ile komple kurumsal bir kabuk değişikliği yapma kararı aldık ve en başta 3 farklı reklam ajansına çok daha modern ve çok daha anlamlı bir logo tasarımı yaptırdık. Buna bağlı olarak yeni kurumsal kimlik çalışmalarımız devam etmektedir, yine buna bağlı olarak Web sitemizi statik ve dinamik bir yapıya sahip olacak şekilde baştan yeniden yapılandırdık.

Gelecekteki planlarımızda ise bu programlar ile entegre çalışabilecek profesyonel bir ticari yazılım ve yine yapı sektörü için talep edilecek yazılımlar ile diğer sektörlerden gelecek talebe göre özel proje yazılımlarını hayata geçirmek vardır.

Şu an iki yazılım firması olarak 8 kişilik bir ekip ile sektöre hizmet veriyoruz, gelecekte ise gerek PVC, Cam, Panjur gibi alt sektörleri içerisinde bulunduran yapı sektörü ve gerekse diğer tüm sektörler için sektörel ve özel proje yazılımları yapabilecek ve çoklu şirket güç ve dinamizmi ile yüzlerce kişilik yazılımcı, satıcı, eğitim ve destek veren ekipler ile tüm sektörlere hizmet verebilecek bir Yazılım Plazası ile bölge müdürlük, bayilik ve distribitörlükler oluşturarak dünya çapında söz sahibi olan bir yazılım firması olmak gibi planlarımız vardır ve bunu yapabilecek güçte olduğumuz inancını her zaman taşıyoruz.

> Misyonumuz

Kuruluş prensiplerimizin başında sektörümüzün hizmet sektörü olması hasebi ile ülkemizde ve dünyada kullanıcılarımıza en üst düzeyde program, destek ve hizmet sunmak gelmektedir.

Öncelikle yıllardır Makrosoft Yazılımın kalitesine, hizmet ve desteğine güvenen ve kurulduğu günden bu yana desteğini esirgemeyen tüm firmalara sonsuz teşekkürlerimizi ve minnetlerimizi sunuyorum; sonra ise diğer firmalarında bu kaliteli hizmet ve desteği görmeleri için Makrosoft Yazılım ile çalışmaya davet ediyorum.

Saygılar

Haber&Duyuru
Web Design
Makrosoft Yazılım - Adres: Esenyurt Mah. Paşalı Cad. No:17/12 Melikgazi / Kayseri / TÜRKİYE Telefon/Faks: +90 352 330 44 74